Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Magazynu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami. Pracownik dba o porządek na terenie magazynu, oraz odpowiednie katalogowanie dokumentacji. W porządkowaniu przestrzeni magazynowej, pracownik wielokrotnie wykorzystuje wózek widłowy i inny sprzęt pomocniczy.


WYMAGANIA

Od osób aplikujących na stanowisko pracownika magazynu wymaga się przeważnie wykształcenia średniego, oraz doświadczenia w pracach magazynowych lub inwentaryzacyjnych. Niezbędną umiejętnością na tym stanowisku jest umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym, poparta odpowiednim zaświadczeniem. Obsługa komputera na poziomie co najmniej podstawowym będzie dodatkowym atutem. Od osób zatrudnionych w magazynie wymaga się cech personalnych, umożliwiających efektywną i bezproblemową pracę w zespole, a także zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki. Osoby zainteresowane pracą w tym charakterze muszą orientować się w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu, a także posiadać certyfikat, potwierdzający ukończone szkolenie BHP. W zależności od rodzaju przechowywanych w magazynie towarów, pracodawca może wymagać dodatkowych kwalifikacji, na przykład aktualnej książeczki Sanepidu.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest oczywiście przestrzeń magazynu. W godzinach pracy, pracownik magazynu przyjmuje i wydaje towary, sporządza raporty dla bezpośrednich przełożonych (w tym przypadku kierownika magazynu) i porządkuje przestrzeń magazynową przenosząc i układając towary.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Każda firma, posiadająca jeden lub kilka magazynów, zatrudnia co najmniej kilku pracowników do jego bieżącej obsługi.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku kształtują się na poziomie 2500 złotych brutto miesięcznie.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Magazynu

zobacz więcej ofert pracy dla Pracownik Magazynu