Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Doradca ds. Nieruchomości

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ofert, kompletowanie dokumentów i współudział w zawieraniu transakcji, aktualizacja bazy danych klientów, monitorowanie rynku nieruchomości.


WYMAGANIA

Doradca ds. Nieruchomości powinien posiadać wykształcenie min. średnie i licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Poza tym musi mieć też prawo jazdy kategorii B i znać język angielski oraz obsługę komputera. Mile widziane jest doświadczenie handlowe, doświadczenie w branży nieruchomości oraz praktyka w obsłudze klienta. Ważne jest też, aby taki pracownik cechował się: umiejętnością pracy w zespole, inicjatywą i samodzielnością w działaniu, łatwością nawiązywania kontaktów, a także umiejętnościami negocjacyjnymi oraz dyspozycyjnością i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Praca doradcy wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Najchętniej zatrudniane są na tym stanowisku osoby młode. Pracownik ma możliwość pogłębiania wiedzy oraz umiejętności (szkolenia, konferencje, itd.).


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Doradca ds. Nieruchomości może być zatrudniony w branży: doradztwo, konsulting, nieruchomości, budownictwo.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji tego pracownika to około 2,500 zł.- 8000 zł. i wyżej + premia (prowizja). Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód, pakiet usług medycznych.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Doradca ds. Nieruchomości

zobacz więcej ofert pracy dla Doradca ds. Nieruchomości