Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Ochrony Fizycznej

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ochrony fizycznej jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie nadzoru i koordynowanie działań podległych jednostek na określonym terenie. Kierownik zarządza zespołem pracowników ochrony fizycznej w danym oddziale agencji, kontroluje zgodność wypełnianych przez nich obowiązków z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz stan zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, osób lub mienia. Osoba obsadzona na tym stanowisku zarządza procesem zatrudniania nowych pracowników ochrony fizycznej, oraz podwyższaniem kwalifikacji osób aktualnie zatrudnionych. Kierownik ochrony fizycznej kontaktuje się bezpośrednio z klientami agencji, przyjmuje zlecenia, konsultuje wykorzystanie określonych środków bezpieczeństwa w konkretnych przypadkach. Kierownik analizuje wyniki finansowe podległego działu i składa raporty na ręce przełożonych, zarządza także rekrutacją agentów ochrony na podległym terenie i nadzoruje ich działania.


WYMAGANIA

Wśród najczęściej spotykanych wymagań kwalifikacyjnych, najważniejszym jest oczywiście kwestia posiadanego wykształcenia – preferowani są kandydaci legitymujący się wykształceniem średnim lub wyższym. Kierowniczy charakter stanowiska wymusza konieczność posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim podległych pracowników, oraz podejmowania strategicznych decyzji. Niezwykle istotne jest doświadczenie zawodowe, pozyskane w agencji ochrony, w tym na stanowisku kierowniczym. Formalnym wymogiem stawianym przed osobami zainteresowanymi pracą w tym charakterze jest konieczność posiadania licencji pracownika ochrony fizycznej, najlepiej II stopnia. Wiedza z zakresu obowiązującego prawa, dotyczącego ochrony osób i mienia, oraz znajomość branży ochroniarskiej będzie także niezbędna. Osoby zatrudniane w sektorze ochrony fizycznej, powinny posiadać odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne, pozwalające wykonywać pracę o wysokim poziomie ryzyka.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika ochrony fizycznej jest przede wszystkim obszar agencji ochrony, do podstawowych obowiązków kierownika należy organizowanie administracyjnych warunków dla funkcjonowania agencji, oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko kierownika ochrony fizycznej funkcjonuje w agencjach ochrony na terenie całego kraju.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 3000 złotych brutto miesięcznie i mogą wzrastać, w zależności od stażu pracownika i regionu w jakim dany oddział funkcjonuje.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Ochrony Fizycznej

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik Ochrony Fizycznej