Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Monter Instalacji Wentylacyjnych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Monter instalacji wentylacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podległym sobie obszarze. Czynności te mogą być realizowane zarówno na placu budowy, podczas planowania i wdrażania wentylacji w nowo powstałych budynkach różnego przeznaczenia, jak i w prywatnych domostwach i biurach, podczas instalowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku przeprowadza także bieżącą kontrolę wśród dotychczasowych zleceniodawców, wykonuje czynności konserwacyjne i przeprowadza wymiany elementów eksploatacyjnych klimatyzatorów i innych podobnych urządzeń. W realizowaniu tychże obowiązków monter uwzględnia najwyższe standardy jakości i regulacje prawa budowlanego.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, którego spełnienie otwiera drogę do wykonywania zawodu montera instalacji wentylacyjnych jest ukończenie jednej z zasadniczych szkół zawodowych lub średnich szkół technicznych na kierunku monter wentylacji lub podobnym. Potencjalni pracodawcy zwracają także szczególną uwagę na doświadczenie kandydata, pozyskane na stanowisku o podobnym charakterze, oraz cechy personalne, pozwalające na efektywną pracę w zespole. Konieczność posiadania wiedzy z zakresu obsługi, montażu i serwisowania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jest oczywiście bezwzględnie wymagana – kandydat spełnia jednak ten warunek wraz z ukończeniem kształcenia zawodowego lub technicznego.


WARUNKI PRACY

Monter instalacji wentylacyjnych przemieszcza się pomiędzy wskazanymi w harmonogramie miejscami samochodem służbowym kontrolując, serwisując i montując urządzenia wentylacyjne w podległym sobie rejonie.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia w charakterze montera instalacji wentylacyjnych stwarzają liczne firmy, oferujące systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne, przeznaczone do różnorodnych zastosowań.


ZAROBKI

Zarobki montera instalacji wentylacyjnych rozpoczynają się od kwoty 1500 złotych brutto miesięcznie.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Monter Instalacji Wentylacyjnych

zobacz więcej ofert pracy dla Monter Instalacji Wentylacyjnych