NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą przeprowadzającą montaż instalacji wodociągowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, czy klimatyzacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku monitoruje także stan tychże instalacji na podległym obszarze, likwidując ewentualne usterki i przeprowadzając prace konserwacyjne. Monter może zajmować się również montowaniem urządzeń sanitarnych w miejscach publicznych i prywatnych, przeprowadzać niezbędne czynności konserwacyjne i naprawcze tychże.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, którego spełnienie otwiera drogę do wykonywania zawodu montera instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych jest ukończenie jednej z zasadniczych szkół zawodowych lub średnich szkół technicznych w specjalności monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, lub innej podobnej. Dla potencjalnych pracodawców niemniej istotne jest także doświadczenie posiadane przez danego kandydata i pozyskane w pracy na podobnym stanowisku. Cechy personalne, pozwalające na efektywną pracę w zespole i zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków będą dodatkowym atutem.


WARUNKI PRACY

Praca montera instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych polega na montażu, konserwacji i naprawie instalacji i urządzeń na podległym obszarze. Przy większych projektach monter jest jednym z członków większej ekipy techników.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Zatrudnienie w charakterze montera instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych oferują liczne firmy remontowo-budowlane, spółdzielnie mieszkaniowe, etc.


ZAROBKI

Zarobki na stanowisku montera instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych rozpoczynają się od kwoty 1500 złotych brutto miesięcznie.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

zobacz więcej ofert pracy dla Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych