Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Konsultant ds. Klientów Indywidualnych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Konsultant ds. klientów indywidualnych jest to osoba, która odpowiada za promocję i doradztwo indywidualne w zakresie oferty firmy oraz pozyskuje nowych klientów i dba o dobre relacje z dotychczasowymi klientami.


WYMAGANIA

Konsultant ds. klientów indywidualnych powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz prawo jazdy kategorii B i opanowaną dobrą znajomość języka angielskiego. Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i umiejętność budowania dobrych relacji z klientami. Pracownik ten powinien cechować się także, m.in.: inicjatywą, samodzielnością, wysoką komunikatywnością, motywacją do realizacji założonych celów oraz umiejętnością pracy z innymi współpracownikami.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro. Na tym stanowisku chętnie zatrudniane są osoby młode, np. studenci. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Konsultant ds. klientów indywidualnych może pracować w obszarach, np.: telekomunikacja, sprzedaż, handel usługami, produktami, obsługa klienta/Call Center.


ZAROBKI

Wynagrodzenie pracownika waha się w granicach 1,500 zł. - 2,500 zł i wyżej + prowizja.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Konsultant ds. Klientów Indywidualnych

zobacz więcej ofert pracy dla Konsultant ds. Klientów Indywidualnych