NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Mobilny Doradca Klienta

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Mobilny Doradca Klienta to osoba, która doradza klientom w zakresie wyboru usługi/produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych relacji z klientami, aktywna sprzedaż produktów i usług, a także raportowanie indywidualnych planów sprzedażowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.


WYMAGANIA

Mobilny Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie, co najmniej średnie, prawo jazdy kategorii B oraz znać obsługę komputera i język angielski. Mile widziane jest minimum rok doświadczenia w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta, a także wiedza z danej branży. Poza tym, pracownik ten powinien cechować się: komunikatywnością, umiejętnością aktywnego słuchania, empatią, dobrą dykcją, determinacją w osiąganiu wyznaczonych celów, sumiennością, odpowiedzialnością, lojalnością, umiejętnością pracy w zespole, samodzielnością, wysoką kulturą osobistą i nienaganną prezencją, a także umiejętnościami negocjacyjnymi oraz dyspozycyjnością i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania z klientami. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Praca ta wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresujące. Najchętniej zatrudniane są na tym stanowisku osoby młode. Praca samodzielna, pod nadzorem i wymaga zaangażowania od pracownika. Istnieje możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, kursy, itd.) oraz możliwość awansu.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Mobilny Doradca Klienta może być zatrudniony, np: w firmach zajmujących się handlem detalicznym oraz w firmach, instytucjach zajmujących się sprzedażą towarów lub usług, tj. branża: usługi bankowe, finansowe i ubezpieczenia.


ZAROBKI

Pensja mobilnego doradcy klienta oscyluje w granicach od 1,500 zł.- 3,500 zł i wyżej + premia (prowizja). Najlepsi doradcy mogą zarabiać nawet 15 – 20 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Mobilny Doradca Klienta

zobacz więcej ofert pracy dla Mobilny Doradca Klienta