NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Asystent Działu Księgowości

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, nadzorowanie dekretów kontrolingowych, uzgadnianie rejestrów vatowskich, uzgadnianie rozrachunków, wprowadzanie danych do systemu księgowego, sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel.


WYMAGANIA

Asystent Działu Księgowości powinien posiadać wykształcenie kierunkowe policealnie lub wyższe. Osoba na tym stanowisku musi mieć w wiedzę w obsłudze komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel) oraz mieć doświadczenie (praca, praktyki lub staże w dziale księgowości). Ponadto asystent powinien cechować się, m.in.: dyspozycyjnością, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, dokładnością, starannością, kreatywnym rozwiązywaniem problemów oraz umiejętnością uzyskiwania informacji i bardzo dobrą organizacją pracy.


WARUNKI PRACY

Praca w dynamicznym zespole - wśród profesjonalistów. Miejscem pracy jest biuro. Pracownik ten ma możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Asystent Działu Księgowości może pracować we wszystkich firmach zajmujących się branżą, np.: Księgowość, Audyt, Podatki.


ZAROBKI

Średnie wynagrodzenie, na jakie liczyć może asystent w dziale księgowości to 2000 zł - 5000 zł.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Asystent Działu Księgowości

zobacz więcej ofert pracy dla Asystent Działu Księgowości