Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Zakupów

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w oparciu o istniejący biznes plan, opieka nad istniejącymi dostawcami, monitoring wniosków wynikających ze współpracy z dostawcami oraz ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami i prowadzenie auditów dostawców.


WYMAGANIA

Specjalista ds. Zakupów powinien mieć wykształcenie wyższe, najlepiej - techniczne, ekonomiczne oraz umiejętność obsługi komputera i prawo jazdy kat. B. Mile widziane jest doświadczenia zawodowego w Dziale Zakupów w firmie produkcyjnej, a także wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji. Pracownik ten także powinien cechować się: dokładnością, odpowiedzialnością, komunikatywnością i umiejętnościami negocjacji, a także analitycznym myśleniem i planowaniem, dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością pracy w stresie i pod presją czasu.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz jeśli tego wymaga sytuacja praca w terenie, np. spotkania z kontrahentami. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik ten może być zatrudniony w branży, np.: elektronicznej, it, odzieżowej, spożywczej, czyli w Dziale Zakupów w firmie produkcyjnej.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji specjalisty ds. zakupów kształtują się od 2,800 - 8,000 zł i wyżej. Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Zakupów

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Zakupów