Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Zespołu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje grafiki pracy, usprawniania procesy i procedury, sporządza raporty dla klienta oraz Managera, współpracuje z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym. Ogólnie rzecz ujmując, jest to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów.


WYMAGANIA

Kierownik Zespołu (Team Leader) powinien posiadać wykształcenie wyższe ekonomiczne w kierunku finanse lub w kierunku IT oraz znać język angielski. Ważną kwestią jest doświadczenie na stanowisku księgowego w jednym z trzech obszarów: (GL, AR, AP).GL, a także doświadczenie call centre, BPO i w zarządzaniu zespołem. Pracownik ten powinien cechować się: umiejętnościami przywódczymi, organizatorskimi i interpersonalnymi, a także dyspozycyjnością i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest firma oraz praca w terenie - szkolenia. Osoba ta zajmuje samodzielne stanowisko, pod nadzorem. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość podnoszenia kwalifikacji - szereg szkoleń. Team Leader może awansować na stanowisko Process Managera lub Samodzielnego Księgowego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik Zespołu (Team Leader) może być zatrudniony, np. w firmach Konsultingowych, firmach IT, firmach z branży outsourcingowej.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji tego pracownika kształtuje się w granicach od 5 730zł do 10 408zł + premia + pakiet socjalny.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Zespołu

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik Zespołu